برد هوشمند مغناطیسی Olivetti

توضیحات

برد هوشمند الیوتی Olivetti Smart Board

تخته وایت برد هوشمند Olivetti الیوتی تک کاربره ابزاری برای انتقال آسان و بهینه آموزه های کلاسی در یک محیط آموزشی به دانش آموزان و دانشجویان یا ارائه محتوا در جلسات اداری و سمینارها میباشد. این محصول کمپانی الیوتی در دو نوع دو کاربره و تک کاربره ارائه می شود که در مدل دو کاربره هر کدام از قلم های الکترونیکی این قابلیت را به شما می دهند که هر کاربر به صورت مجزا در محیط نوشتاری عملیات درج یا حذف کردن یا رسم شکل را انجام دهند. برای هوشمند سازی مدارس یا هوشمند سازی سالن کنفرانس نیاز به سخت افزارهای جانبی از قبیل تخته وایت برد هوشمند – ویدئو پروژکتور، لپ تاپ یا کامپیوتر که البته انتخاب اسمارت برد دیجیتال در تعیین رده کیفی کلاس آموزش مدارس نیز دارای اهمیت ویژه ای است. در تخته وایت برد هوشمند مغناطیسی الیوتی از تکنولوژی الکترومگنت استفاده شده است که بوسیله ی قلم های مغناطیسی عملیات نوشتن و نگارش در محیط نوشتاری و کار در سایر بخش ها را امکان پذیر میکند. قلم های الکترونیکی به شما این امکان را ارائه می دهد تا مطالب را با دقت، سرعت و ظرافت بیشتری نسبت به بردهای هوشمند لمسی درج نمایید. برد هوشمند Olivetti تحت لیسانس کشور ایتالیا بوده که خود از معتبرترین برندهای جهانی در زمینه ماشین های اداری و آموزشی می باشد.

این محصول دارای ابعاد 85 اینچ محیط فعال به همراه نوار ابزار میانبر در دو طرف بر روی سطح برد هوشمند است که به کاربر امکان دسترسی سریع به بخش های مختلف را می دهد. سطح رویه تخته وایت برد مغناطیسی الیوتی از جنس ملامین بوده که این محصول را نسبت به سایر برند های اسمارت برد متمایز نموده است و باعث میگردد که باز تابش انعکاس نور پروژکتور صفر گردد. برای اطلاع از قیمت خرید تخته وایت برد هوشمند الیوتی با کارشناسان فروش فناواتک تماس حاصل نمایید.

تخته وایت برد هوشمند

از دیرباز نوشتن روشی برای بیان و انتقال اطلاعات بوده و می توان آن را یک نوع سیستم آموزشی بیان کرد. سالیان دراز انسان ها به روش های گوناگون سیستم های آموزشی دسترسی پیدا کرده که در این بین وسایل کمک آموزشی دیداری شنیداری و نوشتاری تحولی شگرف داشته که می توان از قلم های نوری، کپی برد، تخته وایت برد هوشمند الکترونیکی اشاره کرد. smart whiteboard که با نام های مختلف تخته وایت برد الکترونیکی، برد هوشمند الکترونیکی، تخته وایت برد لمسی، اسمارت برد در بازار شناخته می شود – دارای 2 تکنولوژی الکترومگنت یا مغناطیسی و مادون قرمز (IR) میباشد. عملکرد تخته وایت برد هوشمند بدین صورت می باشد که از طریق کابل USB به کامپیوتر متصل شده و دستگاه ویدئو پروژکتور تصویر را از کامپیوتر گرفته و بر رود سطح برد منعکس کرده و بعد از کالیبره کردن محیط نوشتاری فراهم نموده که امکان ثبت و ذخیره عملیات صورت گرفته بصورت فایل های متنی، عکس و فیلم را به کاربر می دهد.

مشخصات
مشخصات برد هوشمند
برند
مدل کالا
تکنولوژی تخته هوشمند
ابعاد فعال
ابعاد برد هوشمند
سایز تصویر
سرعت پاسخگویی
پورت های ارتباطی
سایر توضیحات و متعلقات
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط